Artykuły

lgdPartnerstwo „Lokalna Grupa Działania Bory Tucholskie” zaprasza na szkolenie dotyczące projektów objętych grantami ze środków Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność „Dekel do borowiackiej grapy” na lata 2016-2023 w ramach przedsięwzięcia 3.1.1 LSR: „Borowiaki zawdy chatne do roboty w kupie, czyli wydarzenia integracyjne i aktywizujące mieszkańców obszaru LSR”.

Szkolenie odbędzie się 19 lipca 2018 roku o godzinie 14:00 w Książnicy Tucholskiej (sala nr 9) w Tucholi (ul. Pocztowa 7b).

Podczas szkolenia omówione zostaną następujące zagadnienia:
·
procedura konkursu grantowego
·
dokumentacja konkursowa (konkurs grantowy)
·
zasady wypełniania wniosku o powierzenie grantu
·
zobowiązania grantobiorcy wynikające z umowy

Zgłoszenia prosimy kierować mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. do dnia 17 lipca 2018 roku do godziny 12:00 w formacie: instytucja, liczba osób z instytucji, e-mail i telefon.

Szkolenie odbędzie się w sali dostosowanej dla osób niepełnosprawnych (parter). W przypadku innych potrzeb wynikających z niepełnosprawności prosimy o kontakt: 523361213 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .