Oficjalna strona Gminy Kęsowo

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Wichajstry i dinksy, czyli granty z EFS

lgdPartnerstwo Lokalna Grupa Działania Bory Tucholskie zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości pozyskania środków z Lokalnej Strategii Rozwoju „Dekel do borowiackiej grapy” na realizację projektów finansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Data: 2 października 2017r. (poniedziałek), godzina: 12.00, miejsce: Książnica Tucholska; Tuchola, ul. Pocztowa 7b, sala nr 8


W LSR zaplanowaliśmy ponad 2,6 mln zł na projekty „miękkie” (nieinwestycyjne) skierowane do osób zagrożonych wykluczeniem społecznym. Realizowane będą one w grantach po 50 tys. i 150 tys. zł. O środki te mogą aplikować m.in. JST, jednostki pomocy społecznej, domy kultury i organizacje pozarządowe. Granty EFS zaplanowane w LSR mogą stanowić projekty zintegrowane z twardymi inwestycjami zaplanowanymi w Gminnych Programach Rewitalizacji
Przed udziałem w spotkaniu prosimy o zapoznanie się z załączonymi prezentacjami. Pozwoli to Państwu wstępnie zastanowić się, realizacją jakich typów projektów z EFS są Państwo zainteresowani.
Prosimy o zgłaszanie udziału w spotkaniu TUTAJ.

Więcej informacji: Biuro Partnerstwa, tel. 52 336 12 13

 

 

 

 

HERB szary

Dane kontakowe

Urząd Gminy w Kęsowie


ul. Główna 11
 89-506 Kęsowo


Telefony: 52 3344091, 52 3344089
Fax: 52 3344022
Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.