Oficjalna strona Gminy Kęsowo

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

XVII Wystawa Pojazdów Zabytkowych

Tucholskie Stowarzyszenie Pojazdów Zabytkowych DRAGON ma zaszczyt zaprosić Państwa po raz siedemnasty na naszą coroczną Wystawę Pojazdów Zabytkowych, którą w tym roku zaplanowaliśmy na 8 lipca.

 

 

Kilka ważnych informacji:

  •  miejscem imprezy będzie, jak w latach ubiegłych Park Zamkowy, który znajduje się za Urzędem Miejskim. Dużym atutem tej lokalizacji jest bezpośrednie sąsiedztwo centrum miasta - starówki,
  • do udziału w wystawie dopuszczone zostaną pojazdy mające minimum 30 lat, a jedynym wyjątkiem są pojazdy rodzimej produkcji, dla których znosimy kryterium wieku,
  • wpisowe ustaliliśmy na 30zł od załogi, w cenie którego oferujemy oprócz świetnej atmosfery pamiątki zlotowe, posiłek oraz upominki i dodatkowe atrakcje dla każdego dziecka w załodze. Z wpisowego zwolnione są wszystkie pojazdy wyprodukowane przed 1945 rokiem.

Jak co roku naszym gościom zapewnimy moc atrakcji, a że staramy się aby nasza impreza miała charakter typowo rodzinny - szczególnie zadbamy o dzieci, tak aby czas z nami spędzony był mile wspominany.

Na terenie wystawy zapewniamy gastronomię, skosztować będzie można tradycyjnych lodów, a jedną z atrakcji będzie pokaz auto detailingu. Obok bramy wjazdowej wytyczone zostanie też miejsce dla rozładunku i zaparkowania lawet.


Tradycyjnie przygotowaliśmy pamiątkowe wyróżnienia i nagrody dla posiadaczy pojazdów w kilku kategoriach.

 

 

 

 

HERB szary

Dane kontakowe

Urząd Gminy w Kęsowie


ul. Główna 11
 89-506 Kęsowo


Telefony: 52 3344091, 52 3344089
Fax: 52 3344022
Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.