Drukuj
Kategoria: Aktualności
Partnerstwo Lokalna Grupa Działania „Bory Tucholskie”

Partnerstwo "Lokalna Grupa Działania Bory Tucholskie" organizuje w dniu 7 listopada 2016r. w godz. 9:00 - 15:00 szkolenie z "Przygotowania wniosku oraz biznesplanu dla osób zainteresowanych podjęciem działalności gospodarczej". Szkolenie odbędzie się w Książnicy Tucholskiej, ul. Pocztowa 7 w Tucholi, a osobą prowadzącą będzie Pani Anna Mówińska. 

Warunkiem udziału w szkoleniu jest wypełnienie karty zgłoszenia stanowiącej załącznik do poniższej informacji oraz przesłanie go na adres e - mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczenie go do biura Partnerstwa "LGD Bory Tucholskie" ul. Murowa 8 w Tucholi do dnia 3 listopada 2016r. do godz. 12:00.

W szkoleniu mogą wziąć udział tylko osoby, które dostarczą kartę zgłoszenia!

Uprzejmie prosimy, osoby które zgłoszą się na szkolenie o zabranie ze sobą na szkolenie wypełnionych wniosków i biznesplanu. (Po szkoleniu, w ramach możliwości czasowych, będzie możliwość indywidualnych konsultacji)

Wnioski dostępne są na stronie internetowej www.lgd.borytucholskie.pl - link do strony z wnioskami https://lgd.borytucholskie.pl/index.php?id=50&nr=697

Partnerstwo "Lokalna Grupa Działania Bory Tucholskie"
ul. Pocztowa 7, biuro: ul. Murowa 8
89-500 Tuchola