Spotkanie informacyjne dotyczące zasad przyznawania pomocy na realizację projektów objętych grantami

Partnerstwo „Lokalna Grupa Działania Bory Tucholskie” zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące zasad przyznawania pomocy na realizację projektów objętych grantami ze środków Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność „Dekel do borowiackiej grapy” na lata 2016-2023.

Granty przeznaczone mogą być na małą infrastrukturę turystyczno-rekreacyjną oraz przedsięwzięcia aktywizacyjne/szkolenia z zakresu wzmacniania kapitału społecznego i  zachowania lokalnego dziedzictwa. Wsparcie nie jest przeznaczone dla przedsiębiorców, wnioski mogą składać np. stowarzyszenia, instytucje kultury, JST.

Termin: 8 listopada 2022r. (wtorek), godz. 14:00
Miejsce: biuro Partnerstwa LGD Bory Tucholskie; Tuchola, ul. Kolejowa 4 (budynek dworca PKP)

Uczestnicy spotkania zapoznają się z podstawowymi warunkami udzielenia wsparcia na realizację oddolnych inicjatyw (kto, na co, ile?) oraz lokalnymi kryteriami wyboru, według których oceniane będą wnioski składane w najbliższym konkursie (lokalne kryteria w załączeniu).

Więcej informacji: biuro Partnerstwa LGD Bory Tucholskie, tel. 52 336 12 13, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

ZE WZGLĘDÓW ORGANIZACYJNYCH PROSIMY O ZGŁASZANIE SIĘ NA SPOTKANIE DO DNIA 7 listopada 2022r. za pomocą poniższego formularza zgłoszeniowego.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY