Trwają zapisy na bezpłatne szkolenia

Bydgoski oddział ZUS zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarium „Program Płatnik dla początkujących”, które odbędzie się 24 maja o godz. 10.00.  Szkolenie przeprowadzimy online za pośrednictwem Cisco Webex Meeting. Zapisy przyjmujemy do 23 maja pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.- informuje Krystyna Michałek, regionalny rzecznik prasowy ZUS w województwie kujawsko-pomorskim.

 Z kolei oddział ZUS w Toruniu organizuje w maju dwa bezpłatne szkolenia online. Pierwsze odbędzie się 24 maja o godz. 9.00 i dotyczyć będzie zasad poprawnego wypełniania
i korygowania dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych. Tematem drugiego szkolenia, które odbędzie się 29 maja o godz. 9.00, będzie Platforma Usług Elektronicznych ZUS- funkcje dla płatników składek. Na szkolenia obowiązują wcześniejsze zapisy pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..