Oficjalna strona Gminy Kęsowo

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Szkolenie dla osób zainteresowanych podjęciem działalności gospodarczej

lgdPartnerstwo "Lokalna Grupa Działania Bory Tucholskie" organizuje w dniu 7 listopada 2016r. w godz. 9:00 - 15:00 szkolenie z "Przygotowania wniosku oraz biznesplanu dla osób zainteresowanych podjęciem działalności gospodarczej". Szkolenie odbędzie się w Książnicy Tucholskiej, ul. Pocztowa 7 w Tucholi, a osobą prowadzącą będzie Pani Anna Mówińska.

 


Warunkiem udziału w szkoleniu jest wypełnienie karty zgłoszenia stanowiącej załącznik do poniższej informacji oraz przesłanie go na adres e - mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub dostarczenie go do biura Partnerstwa "LGD Bory Tucholskie" ul. Murowa 8 w Tucholi do dnia 3 listopada 2016r. do godz. 12:00.

W szkoleniu mogą wziąć udział tylko osoby, które dostarczą kartę zgłoszenia!

Uprzejmie prosimy, osoby które zgłoszą się na szkolenie o zabranie ze sobą na szkolenie wypełnionych wniosków i biznesplanu. (Po szkoleniu, w ramach możliwości czasowych, będzie możliwość indywidualnych konsultacji)

Wnioski dostępne są na stronie internetowej www.lgd.borytucholskie.pl - link do strony z wnioskami http://lgd.borytucholskie.pl/index.php?id=50&nr=697

Partnerstwo "Lokalna Grupa Działania Bory Tucholskie"
ul. Pocztowa 7, biuro: ul. Murowa 8
89-500 Tuchola

 

 

 

 

HERB szary

Dane kontakowe

Urząd Gminy w Kęsowie


ul. Główna 11
 89-506 Kęsowo


Telefony: 52 3344091, 52 3344089
Fax: 52 3344022
Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.