Skip to main content
Granty PROW - zaproszenie na szkolenie dot. zasad wypełniania wniosku

Granty PROW - zaproszenie na szkolenie dot. zasad wypełniania wniosku

Partnerstwo „Lokalna Grupa Działania Bory Tucholskie” zaprasza na szkolenie dotyczące zasad wypełniania wniosku o powierzenie grantu ze środków PROW w ramach LSR „Dekel do borowiackiej grapy”. Granty przeznaczone mogą być na małą infrastrukturę turystyczno-rekreacyjną oraz przedsięwzięcia aktywizacyjne/szkolenia z zakresu  zachowania lokalnego dziedzictwa oraz wzmacniania kapitału społecznego. Poziom dofinansowania do 100%, wsparcie nie jest przeznaczone dla przedsiębiorców. Podczas szkolenia uczestnicy zapoznają się z zasadami wypełniania wniosku o powierzenie grantu, omówione zostaną także załączniki, które należy złożyć wraz z wnioskiem.

Materiały, z którymi należy zapoznać się przed szkoleniem:

- lokalne kryteria wyboru – granty infrastrukturalne

lokalne kryteria wyboru – granty aktywizacyjne

- granty PROW  w pigułce

- prezentacja ze spotkania informacyjnegoTERMIN: 15 listopada 2022 r. (wtorek)
GODZINA: 14:00
MIEJSCE: Biuro LGD, (Tuchola, Kolejowa 4)


Więcej informacji: biuro Partnerstwa LGD Bory Tucholskie, tel. 52 336 12 13, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Szkolenie ma charakter otwarty, ze względów organizacyjnych prosimy o zgłaszanie się na spotkanie do dnia 14 listopada 2022r. FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

Zadanie realizowane jest w ramach projektu „Koszty bieżące i animacja do 2023r." realizowanego przez Partnerstwo "LGD Bory Tucholskie”.
Zadanie współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego  w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko - Pomorskiego na lata 2014-2020.